Chłodnictwo Przemysłowe

PROJEKTOWANIE | INSTALACJA | SERWIS

Chłodnictwo przemysłowe

 

Jeśli chodzi o chłodnictwo przemysłowe, nasza firma jest liderem w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań i realizacji dużych zleceń na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 

Przede wszystkim stawiamy na nieustający rozwój firmy. Zmiany pojawiające się w każdej branży, nie tylko chłodniczej wymagają stałego powiększania kompetencji i zapoznawania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Systemy, które świetnie sprawdzały się dwadzieścia lat temu obecnie są uznawane za archaiczne - trudno się dziwić, skoro co sezon możemy mówić o pojawieniu się nowych trendów i propozycji. Dlatego na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę dotyczącą sztuki chłodniczej , o czym świadczą liczą liczne certyfikaty. Stale poznajemy nowe możliwości z zakresu wykorzystywania aktualnych technologii w branży chłodniczej ,oraz montażu urządzeń, by pozostawać w czołówce firm na rynku lokalnym zajmujących się branżą chłodniczą. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasi klienci otrzymają sprawnie działający i niezawodny system dopasowany do ich potrzeb. W razie usterki każdy z naszych klientów może liczyć na szybka reakcję serwisu przez 24 godziny na dobę.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z naszych klientów - niezależnie od wielkości jego zamówienia- jesteśmy w stanie dokładnie poznać potrzeby danego zakładu oraz dobrać odpowiednie rozwiązania. Zarówno mniejsze chłodnie, jak i duże systemy chłodzące, są dla nas równie ważne, ponieważ najwyższa jakość usług jest naszą wizytówką już od wielu lat. W naszej ofercie znajduje się chłodnictwo przemysłowe, komercyjne, ale i usługi z zakresu montażu urządzeń i systemów zamrażalniczych. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów i rozwiązań technologicznych, dlatego nasi klienci nie muszą obawiać się o zawodność i jakość systemów w swoich zakładach. Posiadamy duże doświadczenie z zakresu serwisu urządzeń chłodniczych oraz ich konserwacji, które na początku istnienia naszej firmy , było podstawą jej działania. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty określone przez obowiązujące aktualnie przepisy.

 

Ponieważ kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na pytania dotyczące chłodnictwa.

 

Bardzo ważnym aspektem jest dla nas także ochrona środowiska. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii oraz ciągłemu rozwojowi na bieżąco poznajemy oraz wdrażamy przyjazne środowisku rozwiązania. Staramy się, by nasze systemy wiązały się z jak najmniejszym zużyciem energii przy jednoczesnej wysokiej jakości działania. Pracujemy nad tym, by używane przez nas urządzenia oraz systemy oferowane klientom działały w oparciu o jak najmniejsze zużycie energii elektrycznej, co jest jednym z poważniejszych problemów wielu współczesnych przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw ich zapotrzebowaniu zgłębiamy temat ekologicznych rozwiązań oraz staramy się ograniczać szkodliwe oddziaływania na środowisko.

 

Chłodnictwo przemysłowe to dziedzina, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie. Mamy przy tym świadomość, że nie tylko sama technologia jest w tym aspekcie ważna - przede wszystkim liczą się ludzie. Dlatego nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Nasz zespól budujemy w oparciu o osoby zaufane i posiadające zarówno wiedzę, jak i praktyczne umiejętności. Wszystko to sprawia, że kontakt z klientami przebiega sprawnie i bezproblemowo, a jakiekolwiek wątpliwości powstające podczas procesu montażu wyjaśniamy na bieżąco. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz ofertę dopasowaną do potrzeb naszych klientów.

BUDUJEMY KLIMAT WEDŁUG TWOICH POTRZEB

@ZM ARKTICA CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA