Chłodnictwo Szczecin

PROJEKTOWANIE | INSTALACJA | SERWIS

Chłodnictwo Szczecin

 

Nie tylko posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie, ale również rozległą wiedzę na ten temat - wychodzimy bowiem z założenia, że obydwa aspekty są bardzo ważne podczas pracy w naszej branży. Dlaczego? Samo doświadczenie nie wystarczy w przypadku wciąż zmieniających się rozwiązań technologicznych - pojawianie się nowych trendów, ale także możliwości i systemów wymaga ciągłego poszerzenia swojej wiedzy i stosowania coraz nowszych rozwiązań. wieloletnia współpraca z klientami pozwoliła nam na wypracowanie najlepszego modelu obsługi klienta. Polega on na dokładnych konsultacjach i współpracy na każdym etapie działania. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej poznać wszystkie wymagania stawiane przez klientów oraz dopasować do nich nasze rozwiązania. Niezależnie od tego, czy współpraca dotyczy niewielkich obiektów, czy też realizacji zamówień dla dużych firm , podchodzimy do nich z jednakowym profesjonalizmem.

 

Jesteśmy otwarci na nowiny technologiczne oraz nowe rozwiązania. Dowodem na to może być chociażby fakt, że jako jedna z pierwszych firm z branży chłodniczej postawiliśmy na rozwój systemu inteligentnego sterowania i nadzoru instalacją. Pozwala on na kontrolę warunków panujących w chłodniach i innych pomieszczeniach oraz zdalne sterowanie urządzeniami znajdującymi się w pomieszczeniach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla naszych klientów. Jeśli zatem jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą posiadającą zarówno doświadczenie, jak i możliwości we wprowadzaniu nowoczesnych technologii, zapraszamy do dalszego kontaktu.

 

Stawiamy nie tylko na rozwój technologii - bardzo ważna jest dla nas także kadra i pracownicy, dlatego dbamy również o szkolenia i nieustanne zwiększanie poziomu wiedzy. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i dużą praktykę w zakresie montażu i instalacji systemów, dzięki czemu jeszcze lepiej spełnia Państwa wymagania w tym zakresie. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia Dzięki tak dużemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy nasi pracownicy zamontują dla Państwa sprawny systemy bez usterek. Jeśli zależy Państwu na szybkim czasie realizacji i profesjonalnych usługach, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się zarówno chłodnictwem komercyjnym, jak i przemysłowym. Przyjmujemy zlecenia nie tylko z zakresu branży chłodniczej, ale również realizacje dotyczące klimatyzacji. Na koncie mamy nie tylko indywidualne realizacje, ale również duże projekty. Jednym z nich jest działalność w zakresie systemów produkcji oraz przechowywania lodu - w ostatnich latach wzrasta zainteresowanie tego typu usługami, a nasza firma pozostaje liderem na rynku pod tym względem. Ponadto cenimy sobie ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Oferowane przez nas systemy spełniają wszelkie normy z zakresu bezpieczeństwa użytkowania, dlatego są tak chętnie wybierane przez wielu przedsiębiorców. Zapraszamy Państwa do dalszego kontaktu, jeśli interesuje Państwa klimatyzacja bądź chłodnictwo - Szczecin to między innymi teren naszego działania.

BUDUJEMY KLIMAT WEDŁUG TWOICH POTRZEB

@ZM ARKTICA CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA